سوالات متداول

کودکانی که خانواده‌های آنان تحت پوشش موسسات خیریه هستند؛ زیرا ما باید بتوانیم بخش مربوط به اطلاعات خانواده را تکمیل نموده و ضامن صحت اطلاعات ارائه شده باشیم. همه مددکاران کاملا داوطلبانه کار می‌کنند و هیچ دستمزدی دریافت نمی‌کنند.

ما تمایلی به ایجاد اولویت در برآورده کردن آرزوها نداریم و فقط به ترتیب زمان دریافت، روی سایت قرار می‌گیرند. خودتان تصمیم می‌گیرید که کدام آرزو را برآورده کنید.

بسیار متنوع است از آرزوهای کوچک و فانتزی تا آرزوهای بزرگ و اساسی….. و حتی آرزوهای عجیب غریب در (خانه آرزوها ) در هجده سال گذشته برآورده شده است! الان هم اگر روی سایت را ببینید از دختربچه شش ساله ای که آرزو کرده که مادرش عینک آفتابی داشته باشد تا پسرکی که آرزو کرده به دیدن مسابقه فوتبال به استادیوم برود تا توپ فوتبال و لباس ورزشی پرسپولیس و عروسک خرسی بزرگ قرمز و کفش پاشنه بلند ومدادرنگی ۴۸ رنگ و ….وجود دارد.

مددکار مطلقا دخالتی نمی‌کند و تمام تاکید ما این است که آرزو حتما خواسته خود کودک باشد؛ همان آرزویی که با تمام وجود می‌خواهد به آن برسد. ما حتی از والدین و معلم کودکان نیز خواهش می‌کنیم که اجازه بدهند بچه‌ها آرزوی قلبی خودشان را بنویسند.

بلافاصله پس از پرداخت شما، مددکار ما کالا را خریداری می‌کند و فاکتور آن به نام خودتان صادر می‌شود. در اولین فرصت، برای کودک ارسال می‌شود که معمولا کم‌تر از چهار روز کاری است. گزارش کامل نیز با تصویر (با صلاحدید مددکار و رضایت خانواده کودک) برایتان ارسال می‌شود.

اینجا آرزوهای کوچک بسیاری چشم به راه شما هستند